माघ ३ र ४ मा चुच्चेपाटी ह्यात मैदानमा शेर्पा फुड फेस्टिभल हुँदै

मिङमा शेर्पा पाङकर्मा काठमाडौं २९ पौष / म्याक्स इभेन्ट अर्गनाइजरले बार्षिक रुपमा आयोजना गर्दै आएको शेर्पा फुड फेस्टिभल कार्यक्रममा शेर्पा समुदायको खाना परिकार, सांस्कृतिक प्रस्तुत र सांगीतिक प्रस्तुती रहने म्याक्स इभेन्ट अर्गनाइजरका अध्यक्ष डिजे ङवाङ शेर्पाले जानकारी दिएका छन् ।

चुच्चेपाटी स्थित हायत मैदानमा हुने कार्यक्रममा यस बर्ष चर्चित र्यापर ‘भिटेन गायक छेवाङ लामा साथै भ्वाईसअफ नेपाल सिजन २ का टप ८ याङ्की ह्योल्मोको प्रस्तुत रहने आयोजक संस्थाले जानकारी दिए । साथमा चर्चित गायक गम्बु शेर्पा दावा के शेर्पा, गोम्पो शेर्पा, ल्हमु शेर्पा, दावादिन शेर्पा, साङ्गे शेर्पा, कुसाङ शेर्पाको प्रस्तुती देख्न सकिन्छ । त्यस्तै, डिजे ङावाङ, डिजे सोनामले समेत डिजेसेन रहने आयोजक शेर्पाको भनाई छ ।

अध्यक्ष भन्छन शेर्पा संस्कृतिका बारेमा बुझ्न, नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० लाई सफल पार्न यस कार्यक्रमले सहयोग गर्ने विश्वा लिएको छु । सो कार्यक्रममा शेर्पा परिकारका लागि ‘स्टलहरु बुकिङ’ खुल्ला गरिएको समेत आयोजकले जानकारी दिए साथै काठमाडौंमा बसोवास गर्ने सम्पुर्ण समुदायमा उपस्थितको लागी अपिल समेत गरेका छन् । ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Search

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Find Us

Address
123 Main Street
New York, NY 10001

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM

Find Us

Address
Anamnagar 29

Kathmandu

Editor :-

Bikesh Limbu

Executive editor

Lokendra Limbu

Sub Editor

Bishweshwar  SameKham

Reporter

Sumana Limbu

Prakash Limbu

Sanjay Limbu

 

Phone Number :- 9842784223  / 9814999961