चितुवाको आक्रमणबाट बालिकाको मृत्यु

बैतडी २७ फागुन / बैतडीमा चितुवाको आक्रमणबाट एक बालिकाको ज्यान गएको छ। ओछ्यानमा सुतिरहेकै अवस्थामा चितुवाले आक्रमण गर्दा मेलौली नगरपालिका ९ का पदमराम लुहारकी ८ वर्षीया छोरी सीता लुहारको ज्यान गएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ। ओछ्यानबाटै लुहारलाई चितुवाले लगेर ५ सय मिटर पर सीताको शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बैतडीका प्रहरी नायब उपरीक्षक डिल्लीनारायण पाण्डेयले जानकारी दिए।

चितुवाको आक्रमणबाट मृत्यु भएकी सीता अपांगता भएकी व्यक्ति रहेको बुझिएको छ। चितुवाले आक्रमण गर्दा घर परिवार र अन्य छरछिमेकले होहल्ला गर्दागर्दै चितुवाले सीतालाई ओछ्यानबाटै लगेको हो । यही फागुन २१ गते राति पनि चितुवाको आक्रमणबाट शिवनाथ गाउँपालिका – ४ खडितका १५ वर्षीय किशोर हर्कबहादुर साउँद घाइते भएका थिए। २०६८ साल यता बैतडीमा नरभक्षी चितुवाको आक्रमणबाट २५ जनाको ज्यान गइसकेको छ।

चितुवाले ओछ्यानबाटै बालिका लगेपछि स्थानीय थप त्रासमा परेका छन्। चितुवाले घरभित्रै पसेर क्षति पुर्‍याउन थालेपछि गाउँमा त्रास फैलिएको वडा नं ९ का अध्यक्ष नारद भट्टले बताए। गाउँमा चितुवाको त्रासले बालबालिकालाई विद्यालय पठाउनसमेत समस्या भएको उनले बताए। ओछ्यानबाटै बालिकालाई चितुवाले लगेपछि गाउँघरमा त्रास फैलिएको उनले बताए।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Search

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Find Us

Address
123 Main Street
New York, NY 10001

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM

Find Us

Address
Anamnagar 29

Kathmandu

Editor :-

Bikesh Limbu

Executive editor

Lokendra Limbu

Sub Editor

Bishweshwar  SameKham

Reporter

Sumana Limbu

Prakash Limbu

Sanjay Limbu

 

Phone Number :- 9842784223  / 9814999961