मेरिङदेन गाउँपालिकामा कांग्रेसका डम्बर हाङ्गाम विजयी

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङको मेरिङदेन गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका युकहाङबिर हाङ्गाम (डम्बर) विजयी भएका छन् । उनले २८६९ ल्याउँदै मत उनका निकटम् प्रतिद्वन्दी नेकपा एमालेका केदारजंग चोङवाङलाई पराजित गरेका हुन् ।

केदारजंगले जम्ममा २७७० मत ल्याएका छन् । उनी हाङ्गामसँग ९९ मतले पराजित भएका हुन् । यस्तै संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्चका आस कुमार लिम्बूले ६२ मत ल्याएका छन् भने, जनता समाजवादीका दावा शेर्पाले  ११ मत ल्याउका छन् ।

उपाध्यक्षमा नेकपा एकीकृत समाजवादीका दुर्गा प्रसाद चोङबाङ विजयी भएका छन् । उनले २५९८ मत ल्याएका छन् । उनले आफ्नो निकटम् प्रतिद्वन्दी स्वतन्त्र उम्मेदवार दावा छिरिङ शेर्पालाई फराकिलो मतले पराजित गरेका हुन् । शेर्पाले जम्मा १६५७ मत पाएका छन् । उनले चुनाव चिह्न गुलाफको फूल भएका थिए । 

त्यस्तै उपाध्यक्षकै उम्मेद्धार संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्चका रुपा चोङबाङले २०३ मत ल्याएका छन् । मेरिङदेनमा जम्मा ६ वटा वडा रहेका छन् । जसमा १, २, ५ र ६ मा एमालेले जित हासिल गरेकोे छ भने ४ नम्बरमा कांग्रेस र ३ नम्बरमा गठबन्धले जित हासिल गरेको छ । अन्य वडामा चोङबाङले लिड गरे पनि ४ नम्बर लिङतेपको मतले नै  हाङगामलाई विजयी गराएको हो ।  


प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Search

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Find Us

Address
123 Main Street
New York, NY 10001

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM

Find Us

Address
Anamnagar 29

Kathmandu

Editor :-

Bikesh Limbu

Executive editor

Lokendra Limbu

Sub Editor

Bishweshwar  SameKham

Reporter

Sumana Limbu

Prakash Limbu

Sanjay Limbu

 

Phone Number :- 9842784223  / 9814999961