पूर्व कप्तान आर्टेटा आर्सनलको प्रशिक्षकमा सम्भावना बढी

लण्डन,/ वेंगर लामो अवधिसम्म आर्सनलको प्रशिक्षकको जिम्मेवारी बोकेकाले आर्सनल छोडे यता सो पद खाली रहेको छ । कैयौं नाम अगाडी आए पनि आर्सनलका पूर्व खेलाडी मिकेल आर्टेटा सो जिम्मेवारी लिनेमा अगाडी देखिन्छन् ।

फाइल तस्बिर

मिकेल आर्टेटा आर्सनलका पूर्व कप्तान रहिसकेका छन, र्टेटालाई आर्सनलको बोर्ड कमिटीले पनि प्रशिक्षकको रुपमा हेर्न चाहेको खबर आएको छ । आर्टेटालाई सुरुमा खर्च गर्न ५० मिलियन खर्चिन दिने बताइएको छ । उनले सन् २०११ बाट २०१६ सम्म आर्सनलमा खेलेका थिए । आफ्नो खेलाडी जीवन टुङ्ग्याएपछि आर्टेटाले प्रशिक्षकको जिम्मेवारी अंगालेका थिए । उनलाई म्यानचेस्टर सिटीका प्रशिक्षक पेप ग्वार्डियोलाले आफ्नो सहायकका रुपमा २ वर्ष सँगै राखेका थिए । गत सिजन सिटीले प्रिमियर लिग उपाधि जित्दै दर्जनभन्दा बढी कीर्तिमान तोड्न सफल रहेको थियो ।

आर्टेटा ठिक होलान् वा नहोलान्आ भन्ने सल्लाह आर्सनलका मालिकहरुले यही साता क्लबका लेजेन्ड थिएरी हेनरीसँग पनि सल्लाह लिने छन ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्