समयमै ठेक्का सम्पन्न नगर्ने ठेकेदार अब जेलमा

काठमाडौं / नारायणगढ मुग्लिन सडकको स्तरोन्नती र सुधारको समय पाँचौ पटक थप्ने तयारी गरिएको छ । २४ महिनाभित्र सक्कने गरी सन् २०१५ अप्रिलबाट सुरु भएको सडक स्तरोन्नतीका लागि अहिलेसम्म चार पटक म्याद थप भइसकेका छन् । सडक निर्माण सुरु भएको तिन बर्षमा ८६ दशमलव ३८ प्रतिसत मात्र काम सकिएको छ । निर्माणको समय तेस्रो पटक २०१८ फेब्रुवरीसम्मका लागि थप भएको थियो ।

काम नभए जेल हाल्नुस्

गृहमन्त्री रामबहादुर थापाले समयमै काम नसक्ने ठेकेदारको सूची बनाएर पहिला सच्चिने मौका दिन र त्यस अवधिमा पनि नसच्चिए जेल हाल्न निर्देशन दिएका छन् । विभिन्न मन्त्रालयका सचिव, पहरी प्रमुख, काठमाडौं तथा ललितपुरका मेयर, तीनै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठक बोलाएर बुधबार गृहमन्त्रीले निर्देशन दिएका हुन् ।

निर्देशनपछि गृह मन्त्रालयले भवन, सडक र पुल निर्माणको ठेक्का पाएर लापरबाही गर्ने ठेकेदार र कम्पनीको विवरण एक साताभित्र पठाउन बिहीबार सबै जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई परिपत्र गरेको छ ।, आजको कान्तिपुरको पृष्ठ २ मा समाचार छापिएको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्