पेट मिचि मिचि हँसाउने कपिल अहिले आँफै रोइरहेको अवस्थामा भेटिए

एजेन्सी / कुनै समय थियो हाँस्य ब्इग्यको क्षेत्रमा कपिल शर्माको एकछत्र राज थियो । दी कपिल शर्मा शो, ‘फ्यामिली टाइम विद कपिल शर्मा’ लगायतका चर्चित कार्यक्रमहरु एकपछि अर्को गर्दै धमाधम बन्द भएपछि अहिले कपिल ठूलो पिडामा छन् । तनावका बिच पछिल्लो समय सानो पर्दाबाट गायब भएका कारण उनी कहाँ छन् भन्ने कुरा कसैलाई जानकारी छैन।

तर कपिल गायब भएपनि उनको पुरानो भिडियो यतिबेला सामाजिक संजालमा भाइरल भएको छ। जुन भिडियोमा सबैलाई हँसाउने कपिल आफैं रोइरहेका देखिन्छन् । खासमा भाइरल बनेको यो भिडियो ‘सुपर डान्सर च्याप्टर–२’ को हो।

जसमा कपिलको भिडियो देखाइएको थियो। यो भिडियोमा कपिलको रेयर फोटोसँग भारत सिंह र कीकु शारदाले कपिलका विषयमा टिप्पणी गरेको दृश्य देखेर कपिल निकै भावुक भएर आँखा आँशुले भरिएको देख्न सकिन्छ । कपिलको वास्तविक जीन्दगीमा पनि निकै पिडादायी क्षण आएका बेला यो भिडियोले अहिले भाइरल रुप धारण गरेको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्