राजेश पायल राई र प्रकृतिको ‘सँगै सँगै घुमि’ बोलको गीत युट्य्वमा सार्वजानिक [भिडियो सहित]

अरुण पोष्ट संबाददाता

काठमाडौँ, ३ अषाढ /  सुमधुर आवाजकी धनि गायीका प्रकृति थलङले चर्चित गायक राजेश पायल राईसँग “संगै संगै घुमी” बोलको रोमान्टिक गीत गाएकी छिन् । पूर्वाञ्चल सिंगिङ स्टार २०७१ को उपाधी समेत हात पारेकी उनिले आफ्नो एकल एल्वम प्रकृति पनि बजारमा ल्याई सकेकी छिन् ।

बुधराज राईको कलेक्सन एल्बममा समाबेस संगै संगै घुमी बोलको यो गीतमा शब्द पनि बुधराज राईकै रहेको छ । संगितकार पावल चाम्लिङ राईको संगीत रहेको यो गीत द स्कार्इ रेर्कडिङ स्टुडियोमा रेर्कडिङ भएको हो । यो भन्दा अगाडी थुप्रै गीत गायी सकेकी उनिले यो गीतमा पनि नेपालका चर्चित गायक राजेस पायल राई सँग निकै सुमधुर आवाजमा गाएकी छिन् । कुनै किशोर किशोरी रोमान्टिक शैलिमा जिस्किएको आभास हुने यो गीत त्यतिकै परक पनि छ । झट्ट सुन्दै श्रोताको मनमा बस्न सक्ने यो गीत केहि समय अघि मंनोरञ्जन नेपालको युट्युव च्यानलबाट सार्वजनिक भएको छ ।

गायीका प्रकृतिले अहिले सम्म करिब ५०-६० वटा गीत गायी सकेकी छिन् । कतिपय आफ्नो गीतको म्युजिक भिडियोमा आफैले अभिनय गरेकी छिन् । यो भन्दा अगाडी अन्य धेरै गायक सँग गीत गाईसकेकी उनि यो पटक राजेश पायल राईसँग गाउदा केहि फरक आभाश भएको बताउँछिन् । आशा गरौँ यो गीतले धेरै श्रोताको मन जित्नेछ साथै राजेश पायल सँगको पहिलो युगल गायन सँगै प्रकृतिको सांगीतीक भविष्य उज्जवल बनेर जानेछ शुभकामना ।

       -भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्